Opcje ustawień WCAG

Ruchome głowy Spot/Profil

Robe Esprite
Ruchome głowy Spot/Profil

Robe Esprite

Marka / Producent
Robe

Zapytaj o produkt

Robe lighting Esprite to urządzenie oparte na szybko-wymiennym, tanim, przenośnym źródle światła, które w rewolucyjny sposób rozwiązuje problem ruchomych głów dotyczący utrzymania jakości w dłuższym czasie użytkowania. Esprite to technologiczny skok jakościowy dla wszystkich, którzy szukają urządzeń z białym źródłem LED o dużej mocy. To uniwersalny zamiennik starzejących się urządzeń opartych na lampie wyładowczej.

Oparty na źródle LED WTE 650W (White Transferable Engine), które samo w sobie rejestruje dane to urządzenie w 100% zaprojektowane, opracowane i wyprodukowane w fabryce marki Robe w Czechach. Sprawia to, że jest to rozwiązanie, które pozwala na szybką i ekonomiczną wymianę lampy LED, co zwiększa żywotność samego urządzenia.

Zastosowanie specjalnie skonstruowanej przez firmę Robe optyki gwarantuje krystalicznie białe światło, a wydajność nie zmniejsza się dzięki mocy 34.000 lm emitujących 85.000 luksów z odległości 5m.

Urządzenie Esprite jest bardzo funkcjonalne. Mieszanie kolorów CMY, zmienne CTO, dwa szybkie koła kolorów, po jednym statycznym i ruchomym kole gobo, 6 płaszczyznowa obrotowa pryzma, koło animacji i efekty wielokolorowe sprawiają, że jest to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań na rynku.

Szybki moduł Shutter z indywidualnym sterowaniem każdym ostrzem i możliwością obracania o +/- 60 ° dla dodatkowej kontroli zapewniają szybkie, dokładne i łatwe kadrowanie.

Bardzo dobra wentylacja modelu Esprite wydłuża okres między niezbędnymi serwisowaniami.

Urządzenie wyposażono również w takie funkcje: Hot-Spot, który pozwala na płynną zmianę wiązki z równomiernej do wiązki z hot spotem, system zabezpieczający przed migotaniem w kamerze Cpulse oraz L3 Low Light, czyli przyciemnianie liniowe, które pozwala na płynne ściemnianie.

Mimo bardzo wysokiej wydajności i funkcjonalności model Esprite to urządzenie kompaktowe o wadze jedynie 28,2 kg.

Współpraca

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami i spraw by Twój event, na długo pozostał w pamięci jego uczestników.

Kontakt z nami
© 2021 BVS Show Lighting . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Jellinek.pl Jellinek.pl
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies