Opcje ustawień WCAG

Kontakt

Dane kontaktowe

BVS Show Lighting
Ul. Stanisława Żaryna 3/57, 02-593 Warszawa
NIP: 522-108-22-98

E: biuro@bvs.com.pl

MAGAZYN BVS
Ul. Strąkowa 25, 01-368 Warszawa

Piotr Pawlak
T: +48 601 972 575
E: piotr.pawlak@bvs.com.pl

Formularz kontaktowy

Obsługa klienta

Beata Banasiuk
T: +48 603 050 863
E: beata@bvs.com.pl

Monika Kośnik
T: +48 607 210 355
E: monika@bvs.com.pl

Biuro

Anna Taraszewska
T: +48 605 670 490
E: anna.taraszewska@bvs.com.pl

Magazyn 
Ignacy Poczmański
T: +48 605 041 535
E: magazyn@bvs.com.pl
Realizator oświetlenia

Patryk Kośnik
T: +48 663 638 689
E: patryk.kosnik@bvs.com.pl

Operator oświetlenia

Krzysztof Wieczorkiewicz
T: +48 601 388 500
E: krzysztof.wieczorkiewicz@bvs.com.pl

Współpraca

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami i spraw by Twój event, na długo pozostał w pamięci jego uczestników.

Kontakt z nami
© 2021 BVS Show Lighting . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Jellinek.pl Jellinek.pl
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies