Opcje ustawień WCAG

Pakiety

Specjalnie dla państwa przygotowaliśmy system sprzedaży pakietów !!! Pakiety dostosowane są do różnych rodzajów wydarzeń.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Konferencje / szkolenia Pakiet 1

Konferencje / szkolenia

od 2 999.00 zł (+ 23% VAT)

Konferencja sprzedaży to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej firmy. Obok informacji na temat zrealizowanych planów oraz nowych celów na przyszłość, kluczową rolę odgrywa przekaz motywacyjny...

Czytaj więcej
Konferencje sprzedaży / gale jubileuszowe Pakiet 2

Konferencje sprzedaży / gale jubileuszowe

od 8 999.00 zł (+ 23% VAT)

Konferencja sprzedaży to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej firmy. Obok informacji na temat zrealizowanych planów oraz nowych celów na przyszłość, kluczową rolę odgrywa przekaz motywacyjny...

Czytaj więcej
Uroczyste otwarcia / fabryka, sklep, oddział Pakiet 3

Uroczyste otwarcia / fabryka, sklep, oddział

od 3 999.00 zł (+ 23% VAT)

Budowanie dobrego wizerunku to skomplikowany i długotrwały proces. Dlatego warto wykorzystywać naturalne okazje pojawiające się w życiu firmy czy organizacji...

Czytaj więcej
Imprezy integracyjne pod dachem Pakiet 4

Imprezy integracyjne pod dachem

od 6 999.00 zł (+ 23% VAT)

Organizacja firmowych imprez integracyjnych podczas których główną atrakcją wydarzenia jest jej część rozrywkowo-taneczna, bez względu na ilość uczestniczących w niej pracowników czy partnerów zewnętrznych, wymaga oprawy technicznej na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej
Imprezy integracyjne w plenerze Pakiet 5

Imprezy integracyjne w plenerze

od 14 999.00 zł (+ 23% VAT)

Integracyjne imprezy plenerowe wymagają innej oprawy oświetleniowej i scenograficznej, niż spotkania organizowane w zamkniętych salach hotelowych lub przestrzeniach eventowych.

Czytaj więcej
Stoiska targowe Pakiet 6

Stoiska targowe

od 2 100.00 zł (+ 23% VAT)

Targi branżowe to okazja do podtrzymania dobrych relacji z dotychczasowymi partnerami i możliwość nawiązania nowych kontaktów. Dzięki użyciu nawet skromnej oprawy oświetleniowej...

Czytaj więcej
Imprezy samorządowe w plenerze Pakiet 7

Imprezy samorządowe w plenerze

od 13 999.00 zł (+ 23% VAT)

Każdego roku od początku wiosny do późnej jesieni w całej Polsce odbywają się tysiące lokalnych imprez. Uroczystości organizowane z okazji dni i jubileuszy miast, obchodów wydarzeń historycznych czy tradycyjnych dożynek integrują lokalną społeczność oraz przyciągają turystów z Polski i zagranicy.

Czytaj więcej
Wesela Pakiet 8

Wesela

od 6 000.00 zł (+ 23% VAT)

Nikogo nie trzeba przekonywać, że WESELA to „najważniejsza impreza w życiu” zarówno dla nowożeńców, jak i całej rodziny oraz grona przyjaciół i znajomych młodej pary. Uroczyste przyjęcie połączone z zabawą taneczną do białego rana to główne punkty programu każdej imprezy weselnej.

Czytaj więcej
Urodziny / jubileusze Pakiet 9

Urodziny / jubileusze

od 5 999.00 zł (+ 23% VAT)

Imprezy urodzinowe organizowane są z coraz większym rozmachem, zarówno we własnych domach, jak i w wynajętych przestrzeniach wymagających dodatkowej adaptacji i stylizacji. 

Czytaj więcej
Studniówki / imprezy studenckie Pakiet 10

Studniówki / imprezy studenckie

od 5 999.00 zł (+ 23% VAT)

Czasy, gdy jedyną dostępną lokalizacją przeznaczoną do organizacji studniówek była sala gimnastyczna, a główną dekoracją – wojskowa siatka maskująca, odeszły dawno w zapomnienie. Dziś bale maturalne są organizowane w salach hotelowych, renomowanych restauracjach czy nowoczesnych przestrzeniach eventowych. 

Czytaj więcej
Koncerty coverowe Pakiet 11

Koncerty coverowe

od 9 999.00 zł (+ 23% VAT)

Oferta oprawy koncertowej jest adresowana do organizatorów imprez integracyjnych, samorządowych, studenckich czy urodzinowych, podczas których zaplanowano występ zespołu coverowego. 

Czytaj więcej
Oświetlenie retro Pakiet 12

Oświetlenie retro

od 3 800.00 zł (+ 23% VAT)

Ultranowoczesne urządzenia LED zaprojektowane jak dzieła sztuki użytkowej, często w stylu vintage, emitujące bardzo ciepłe, przyjemne dla oka światło przypominające to generowane przez żarówki Edisona to hit ostatnich lat branży estradowej.

Czytaj więcej
Współpraca

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami i spraw by Twój event, na długo pozostał w pamięci jego uczestników.

Kontakt z nami
© 2024 BVS Show Lighting . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Jellinek.pl Jellinek.pl
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies