Opcje ustawień WCAG

Aktualności

Robe RoboSpot już u nas !!!
27 / 05 / 2021

Robe RoboSpot już u nas !!!

Posiadamy w naszej ofercie 2 zestawy Robe RoboSpot z zewnętrznymi kamerami !!!

RoboSpot™ to odpowiedź, jaką Robe przygotowało na problemy z jakimi boryka się rynek. W sytuacji kiedy operatorzy Followspot'ów nie mogą bezpośrednio kontrolować urządzenia pojawiło się rozwiązanie tego problemu. RoboSpot™ pozwala na zdalne sterowanie urządzeniami Robe, które już mamy na miejscu. Wykorzystuje on zewnętrzne kamery śledzące i pozwala na raz kontrolować do 12 urządzeń Robe rozmieszczonych w równych miejscach na scenie.

Stacja RoboSpot™ wyposażona została w ekran kontrolny dla operatora , który pozwala na żywo śledzić widok z kamer z pozycji first-person-view.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą dwóch uchwytów, z których sygnał do urządzeń przesyłany jest za pomocą DMX.

Urządzenie pozwala na pełne sterowanie urządzeniami. Operator może w sposób wygodny zmieniać i kontrolować dimmer, kolor, iris, focus oraz inne funkcje urządzeń.

W trakcie zdalnego używania przez operatora nadal można przejąć nad nim kontrolę. Wiele urządzeń może być sterowana jednocześnie z jednej stacji bazowej.

Współpraca

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami i spraw by Twój event, na długo pozostał w pamięci jego uczestników.

Kontakt z nami
© 2024 BVS Show Lighting . Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Jellinek.pl Jellinek.pl
Ta strona internetowa chroni twoją prywatność poprzez przestrzeganie EU General Data Protection Regulation (RODO). Nie wykorzystamy Twoich danych w żadnym celu, na który nie wyrażasz zgody. Prosimy o zgodę na korzystanie z anonimowych danych, aby poprawić jakość korzystania z naszej witryny. Polityka cookies