Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Witamy na stronie BVS Show Lightning!

PL | EN

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami i spraw by Twój event, na długo pozostał w pamięci jego uczestników.


Tutaj będzie formularz

Dane kontaktowe

BVS Show Lighting
Ul. Stanisława Żaryna 3/57
02-593 Warszawa
NIP: 522-108-22-98

T: +48 22 898 26 64
F: +48 22 898 26 65
E: biuro@bvs.com.pl

Piotr Pawlak
T: +48 601 972 575
E: piotr.pawlak@bvs.com.pl











Pozostałe kontakty

Obsługa klienta


Beata Banasiuk
T: +48 603 050 863
E: beata@bvs.com.pl


Monika Kośnik

T: +48 607 210 355
E: monika@bvs.com.pl


Paweł Mielniczek

T: +48 607 177 970
E: pawel.mielniczek@bvs.com.pl

Biuro

BIURO
Anna Taraszewska

T: +48 22 898 26 64, 22 898 26 65
E: anna.taraszewska@bvs.com.pl

LOGISTYK
Mateusz Call
T: +48 530 500 295
E: logistyka@bvs.com.pl

Magazyn

MAGAZYNIER
Ignacy Poczmański

T: +48 605 041 535
E: magazyn@bvs.com.pl

SERWIS
Krzysztof Jurkowski
T: +48 607 389 835
E: magazyn@bvs.com.pl

Realizatorzy

REALIZATOR OŚWIETLENIA
Patryk Kośnik

T: +48 663 638 689
E: patryk.kosnik@bvs.com.pl

REALIZATOR OŚWIETLENIA
Tomasz Langda
T: +48 663 926 574
E: tomasz.langda@bvs.com.pl

REALIZATOR OŚWIETLENIA
Krzysztof Wieczorkiewicz
T: +48 601 388 500
E: krzysztof.wieczorkiewicz@bvs.com.pl